DinoLive Praha

Vážení návštěvníci, s radostí vám představujeme náš nový zábavní park pod širým nebem DinoLive Praha, který je věnován fascinujícímu světu dinosaurů. Tento park je výsledkem naší vášně pro přírodu, historii a vzdělávání, a je navržen tak, aby poskytl nezapomenutelný zážitek pro návštěvníky všech věkových kategorií. Sami jsme coby rodičové nadšenými návštěvníky zábavních parků a tak věříme, že naše přání vytvořit ideální prostor pro odpočinek s dětmi, zábavu s přáteli či nevšední firemní zážitek, bude parkem DinoLive splněno. Zde naleznete jednotlivé sekce areálu a těšíme se na vaši návštěvu!

Mapa areálu

mapa areálu

Dinosauří stezka

Dinosauří stezka vedoucí lesem je místem, kde se setkáte s fascinujícím světem dinosaurů, jež jsou zachycení v reálných situacích se svými druhy a někdy i nepřáteli! Jak se procházíte po bezbariérové stezce, kterou snadno zdoláte i s kočárkem, o délce cca 1,2 km, můžete vidět po levé a pravé straně různé typy dinosaurů. Dohromady se můžete těšit na 29 stanovišť se 70 zvířaty.

Během své procházky tak můžete obdivovat například Apatosaura, Stegosaura, Mamenchisauruse, Ankylosaura a chybět nebude samozřejmě ani Tyranosaurus! Všichni tito dinosauři jsou vytvořeni v životních velikostech a pohybují se tak, jak byste očekávali od skutečných dinosaurů.

A to není vše! Po celém parku jsou rozmístěny reproduktory, které přehrávají zvuky těchto prehistorických tvorů. Takže nejenže uvidíte dinosaury, ale také uslyšíte, jak by mohli znít, pro navození ještě autentičtější atmosféry.  Informační tabule podané zábavnou formou pro děti jsou k dispozici u každého výjevu.
 

Dinosauří stezka

Dětské hřiště

Po zdolání dinosauří a naučné stezky zveme dětské návštěvníky k návštěvě dětského hřiště DinoLive, kde se vaše děti mohou opět ponořit do světa dinosaurů a dobrodružství! Naše dětské hřiště je domovem pro unikátní sestavu, která vypadá jako dinosaurus. Vaše děti tak budou moci vystoupat na jeho hřbet a prozkoumat svět z výšky dinosaurů. Pro malé dobrodruhy máme připravenou pirátskou loď, která je v blízkosti pískovišť. Zde mohou vaše děti vykopat poklad nebo postavit hrad, jejich fantazii se rozhodně meze klást nebudou.

Čtyřvěžová lanová pyramida je pak skvělým místem pro lezení a hraní. Děti zde mohou zdokonalovat své motorické dovednosti a užít si spoustu zábavy.

A nakonec, naše nafukovací skákací centra, jež jsou ideálním místem vyřádit se skákáním všeho druhu. Jsme si vědomi, jak jsou tyto skákací hrady oblíbené, a proto máme hned 4 a vstup na všechny je samozřejmě pro návštěvníky parku zcela ZDARMA.
 

Naučná stezka

Naučná stezka DinoLive je navržena tak, aby informovala návštěvníky všech věkových kategorií o důležitých environmentálních tématech a inspirovala je k lepšímu chování vůči naší planetě. Tematicky tak volně navazuje na informace o druhohorách s již bohužel vyhynulými dinosaury, přičemž zvýšením naší odpovědnosti vůči přírodě se nám snad podaří vyhnout jejich osudu a ochránit život na planetě Zemi. Možnost pádu asteroidu jsme nicméně přenechali kompletně vědcům 😊 a moderním technologiím.

Témata, jimiž se naše naučná stezka zabývá jsou:
1) Globální oteplování
2) Čistá voda - možný nedostatek pitné vody
3) Čistý vzduch - CO2
4) Energie - zelená energie, solární elektrárny, obnovitelné zdroje 
5) Recyklace – nakládání s odpady, reusable materiály, třídění atd.
 

Naučná stezka

Dino Food & Drinks

Během vaší návštěvy využijte bohaté nabídky jídel a pití pro malé i velké včetně pochutin, zmrzliny a dalšího. Platby probíhají pouze bezhotovostně nebo přes nabitý čip/kartu viz sekce vstupenky. Jediné místo, kde je v areálu přijímána hotovost, je pokladna na vstupu.
K posezení je k dispozici zahrádka, ze které máte krásný výhled na vodní nádrž a také dětské hřiště, tedy rodiče mohou v klidu posedět a mít stále své ratolesti pod dohledem.
 

Dino Food & Drinks
trilobit

Zůstaňte ve spojení

Dostávejte nejaktuálnější nabídky, slevy, informace

kapradí