Nákup vstupenek a ceník

Vstupenky lze zakoupit online, anebo přímo na pokladně u vstupu do areálu. Níže naleznete proklik na e-shop, ve kterém zvolte vhodný druh vstupenky a počet kusů. Lze platit platebními kartami a běžnými online platebními bránami jako ApplePay, GooglePay apod. 

Máme zvýhodněné vstupné pro děti 3-15 let, držitele ZTP/TP, rodinu a speciální hromadné vstupné, a to buď rodinné, anebo pro školy. Více o vstupném pro školy viz sekce Pro školyDěti do 3 let mají vstup zdarma.

amonit
Nabídka vstupenek

DOSPĚLÍ

350 Kč

DĚTI 3-15 LET

250 Kč

DĚTI DO 3 LET

ZDARMA

RODINA (2 DOSPĚLÍ + 2 DĚTI)

990 Kč

DOSPĚLÍ ZTP/DŮCHODCI

160 Kč

DĚTI ZTP

120 Kč

CENA VSTUPENEK NA MÍSTĚ :

DOSPĚLÍ

380 Kč

DĚTI 3-15 LET

270 Kč

RODINA (2 DOSPĚLÍ + 2 DĚTI)

1090 Kč

DOSPĚLÍ ZTP/DŮCHODCI

160 Kč

DĚTI ZTP

120 Kč

trilobit

Pro školy / naučná stezka

V případě hromadné návštěvy 10 a více osob je vstupné zlevněno o 10 %.

V případě hromadné návštěvy např. oslava, firemní akce, apod., při počtu 20 a více osob nás kontaktujte předem, prosím, a dohodneme se na podmínkách na míru vaší poptávky/akce. Fakturu/daňový doklad vystavíme.

Nezapomeňte

BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY

V celém areálu lze platit pouze bezhotovostně kartou či telefonem/hodinkami, jako další alternativu lze nabít při vstupu platební čip a ten pak použít k platbě. Vstupní pokladna jediná přijímá hotovost. Více informací o platbě bezkontaktním čipem v sekci vstupenky.

OTEVŘENO DENNĚ

Máme otevřeno za jakéhokoliv počasí! V případě slunečného doporučujeme sebou vzít deky a opalovací krémy, jsme přeci jen v areálu bývalého koupaliště u vody, i když koupání není bohužel možné. Lze si tak užít slunění během času, kdy vaše děti dovádí ve skákacích centrech nebo na hřišti.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

Prostudujte si dobře náš návštěvní řád, v areálu dbáme na třídění odpadu, nedovolujeme lezení po exponátech zvířat, aby nedošlo k úrazu a celkově velmi dbáme na bezpečnost všech návštěvníků, abyste se k nám rádi spokojeně vraceli!

Více info

trilobit

Zůstaňte ve spojení

Dostávejte nejaktuálnější nabídky, slevy, informace

kapradí